PharmaIdea

Profesionāla un atbildīga farmācija

16+

gadu pieredze sterilo zāļu ražošanā

60+

eksporta valstis

10+

izstrādātas tehnoloģijas

100+

darbinieku

1 milj.

flakonu kapacitāte gadā

Kas mēs esam

Vitālijs Skrīvelis

Valdes loceklis, izpilddirektors

PharmIdea ir Eiropas Savienības labas ražošanas prakses sertificēts un starptautiski atzīts sterilo zāļu ražošanas uzņēmums, kas atrodas Latvijā. Mums ir vairāk nekā 15 gadu pieredze sterilo zāļu tehnoloģiju izstrādē, dokumentācijas sagatavošanā un zāļu ražošanā. Mūsu pakalpojumos ietilpst sterilo zāļu  izstrāde, ražošana, gatavo zāļu reģistrācija un produktu pārdošana vairāk nekā 60 starptautiskajos tirgos.

Mēs specializējamies sterilo zāļu izstrādē un ražošanā. PharmIdea produktu klāstā ietilpst ģenēriskie medikamenti šādās terapeitiskajās grupās – onkoloģiskie, dzemdniecības, pretsēnīšu, kardioloģijas un anestēzijas medikamenti. Mēs lepojamies, ka spējam rast risinājumus mūsu klientu individuālajām vajadzībām, izstrādājot tehnoloģiju un sagatavojot tehnisko dokumentāciju atbilstoši daudzu pasaules valstu autoritāšu prasībām, saglabājot prioritāti – nodrošināt zāļu ražošanu atbilstoši Eiropas Savienības kvalitātes standartiem. 

Uzņēmuma izaugsmi iespējams nodrošināt pateicoties mūsu komandai, kurā ir vairāk nekā 100 nozares profesionāļi. Kopā esam radījuši draudzīgu, atvērtu un drošu darba vidi, kas tiecas pilnveidoties un sasniegt izcilību. PharmIdea nemitīgi veicina katra individuālo izaugsmi un kopj savu darbinieku talantus, lai nodrošinātu komandas sastāvā augsti kvalificētus, atbildīgus un nozarē pieprasītus profesionāļus.

STERILĀS ZĀĻU FORMAS

Mēs izstrādājam un ražojam sterilās zāles flakonos, nodrošinot augstākās kvalitātes prasībām atbilstošus injekciju preparātus, šadās terapeitiskajās grupās – onkoloģija, sēnīšu infekcijas, kardioloģija, anestēzija un citās.

NEPĀRTRAUKTA ATTĪSTĪBA

Mēs nemitīgi sekojam un pielāgojamies industrijas augošajām prasībām un aktualitātēm, uzlabojot tehnoloģiskos procesus, aktualizējot dokumentāciju, apmācot personālu, pilnveidojot komandas kompetences un paplašinot darbības lauku.

NO IDEJAS LĪDZ PĀRDOŠANAI

Mēs sniedzam visaptverošu pilnu pakalpojumu ciklu sterilo zāļu formu izstrādei, ražošanai, reģistrācijas dokumentācijas sagatavošanai un atbalstam procedūru laikā. Ražojam sērijas pēc klienta pasūtījuma, veicot sēriju pilnu analītisko testēšanu, kvalitātes kontroli un atbilstības sertifikātu izsniegšanu. Pakojam, serializējam un piegādājam klientam gatavo zāļu produktu atbilstoši reģistrētajai dokumentācijai.

ZĀĻU IZSTRĀDE

Mēs piedāvājam saviem klientiem realizēt pilnu produkta ciklu, sākot ar aktīvās vielas kvalifikāciju, tehnoloģijas izstrādi, validācijas sēriju ražošanu, stabilitātes pētījumiem un dokumentācijas sagatavošanu zāļu reģistrācijai Eiropas un citos tirgos.

Zāļu ražošana

Pharmidea ražo patentbrīvos medikamentus sterilos flakonos, izmantojot dažādas tehnoloģiskās metodes – liofilizāciju, aseptisko pildīšanu un autoklāvēšanu.

LICENSĒŠANA

Mēs piedāvājam izstrādātu patentbrīvo produktu tehnisko dokumentāciju zāļu reģistrācijai, kas atbilst EMA un ICH vadlīnijām. Zāļu reģistrācijas laikā mēs nodrošinām atbalstu un dokumentācijas pielāgošanu saskaņā ar klienta valsts autoritāšu prasībām.

PĒTĀMO ZĀĻU IZSTRĀDE UN RAŽOŠANA

Mums ir license un pieredze pētāmo zāļu formulācijas pilnveidošanai, tehnoloģijas izstrādei laboratorijā un dokumentācijas sagatavošanai klīnisko pētījumu I-III fāzei.

Karjera pharmidea

Kļūsti par daļu no mūsu komandas! Mēs piedāvājam darbu dinamiskā vidē ar plašām iespējām attīstīt prasmes un celt kvalifikāciju gan rūdītiem nozares profesionāļiem, gan jaunajiem talantiem.

aktualitātes

sertifikāti

Labas ražošanas prakses (GMP) sertifikāts

Pasaulē atzītais GMP sertifikāts parāda augstus drošības un kontroles standartus visos ražošanas procesa posmos.

Mēs esam vairākkārt saņēmuši GMP atzinumu no vairāk nekā 14 valstīm, tostarp, Dienvidkorejas, Kanādas, Apvienotajiem Arābu Emirātiem, Saūda Arābijas, Taizemes, Filipīnām, Malaizijas, Kuveitas, Jordānijas u.c.

Partneri

Rectangle-59.png

Latvijas Organiskās sintēzes institūts

Selectchemie Ag

Logenex Pharm GmbH

Viet Phap

Austell laboratories ltd

Kuwait Saudi Pharmaceutical Industries Co.

AV Medical CZ s.r.o.

Polfa SA Tarchomin

LIDDS AB

Noskaidro vairāk par mūsu produktiem, sadarbības vai karjeras iespējām