PharmaIdea

Vienīgais sterilo medikamentu ražotājs Latvijā

Pievienojies mūsu profesionāļu komandai un ražo zāles, kas glābj dzīvības visā pasaulē

Vakances

Atrodi sev piemērotāko vakanci vai sūti mums savu CV

Dinamiska vide

Mēs nepārtraukti iedziļināmies savu klientu unikālajās vajadzībās un attiecīgi pielāgojam ražošanas un pētniecības procesus. Līdz ar to, mūsu ikdiena paiet nemitīgā attīstībā un izaugsmē.

Tehnoloģijas

Mēs regulāri izmantojam unikālus farmaceitiskos procesus un attīstām tehnoloģijas, kas ļauj radīt specifiskus produktus saskaņā ar mūsu klientu individuālajām vajadzībām.

Profesionāls un draudzīgs kolektīvs

Uzņēmumā strādā vairāk nekā 100 nozares profesionāļi no Eiropas un citām valstīm.

Mēs lepojamies ar to, ka mūsu ražotās zāles glābj cilvēku dzīvības.

Vērtības

Mūsu vērtības ir cieņa, kvalitāte, izaugsme, komunikācija un elastība. Mēs augstu vērtējam būšanu kopā, svinot sasniegumus un svētkus, neatkarīgi no tā, vai tas ir pabeigts projekts, nesen saņemts sertifikāts, vai Ziemassvētki.

Izaugsme

Uzsvērdami katra darbinieka stiprās puses, mēs veicinām vēlmi pastāvīgi pilnveidoties, piedāvājot apmācības gan uzņēmuma ietvaros, gan ārpus tā.

mūsu veiksmes stāsti

Renatas Galkauskas

Renatas

Inženiertehniskā departamenta vadītājs
Strādā jau 8 gadus

"Man Pharmidea ir devusi sajūtu, ka nekas nav neiespējams, vienmēr var augt un attīstīties, apgūt ko jaunu, to, ka nav neatrisināmu problēmu ir vienkārši jāmeklē risinājums, un tāds noteikti ir! “

Pharmidea savu karjeru sāku kā ražošanas operators, veicot dažādas ražošanas funkcijas, no materiālu sagatavošanas līdz flakonu hermētiskuma pārbaudei. Ar laiku kļuvu par maiņas meistaru, vadot dažādus ražošanas procesus un organizējot darbu. Divus gadus vēlāk nolēmu mainīt struktūrvienību un kļuvu par iekārtu mehāniķi, šajā amatā nostrādāju tikai 4 mēnešu, jo mans vadītājs pamanīja manu interesi un prasmes tehniskos jautājumos un es kļuvu par Vecāko mehāniķi uzņēmumā. Piedalījos otrā iecirkņa plānošanā, būvniecībā un palaišanā. 2022.gadā kļuvu par Inženiertehniskā departamenta vadītāju, atbildu par to, lai visas iekārtas un sistēmas uzņēmumā strādātu nevainojami 24/7, lai tiktu pilnībā nodrošināts ražošanas process. Man Pharmidea ir devusi sajūtu, ka nekas nav neiespējams, vienmēr var augt un attīstīties, apgūt ko jaunu, to, ka nav neatrisināmu problēmu ir vienkārši jāmeklē risinājums, un tāds noteikti ir! PharmIdea saviem darbiniekiem liek justies labi un katru gadu tiek meklēti risinājumi, lai pilnveidotu darbinieku labsajūtu.

Krystsina

Produktu attīstības departamenta vadītājas pienākumu izpildītāja
Strādā jau 10 gadus

"Man bija iespēja sadarboties ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem un paplašināt savu profesionālo tīklu, sazinoties ar uzņēmumiem no visas pasaules“

Gandrīz pirms 10 gadiem es pieņēmu apzinātu lēmumu pāriet no pārtikas nozares uz farmācijas nozari, meklējot jaunas iespējas. Mani piesaistīja neliela, dinamiska un unikāla Eiropas uzņēmuma PHARMIDEA iespējas, kas šķita ideāli atbilstošas maniem mērķiem. Kad uzzināju par specializētās amata atvēršanos, mani ieinteresēja iespēja strādāt nestandarta darba plūsmā un risināt dažādas problēmas, kas rodas šādā vidē. Mana darbība PHARMIDEA laikā ir devusi man iespēju būtiski attīstīties gan personīgi, gan profesionāli. Sākot kā analitiķis QCL, es pakāpeniski attīstījos līdz savai pašreizējai amatam kā Produktu Attīstības Departamenta Vietnieks. Savā amata laikā esmu ieguvis plašas zināšanas un pieredzi labā laboratorijas praksē (GLP), farmaceitiskajā analīzē un produktu attīstībā. Esmu uzlabojis savas prasmes izmantojot analītisko aprīkojumu, validēju metodes un apguvu Empower 3 programmatūru. Nozīmīga mana profesionālā ceļojuma daļa bija profesionālo angļu valodas prasmju uzlabošana. Turklāt man bija iespēja sadarboties ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem un paplašināt savu profesionālo tīklu, sazinoties ar uzņēmumiem no visas pasaules.

Jablonskis Igos

Igors

Ražošanas attīstības nodaļas vadītājs
Strādā jau 10 gadus

“Kad sāku strādāt Pharmidea man paveicās strādāt un piedalīties visos uzņēmuma projektos un varēju redzēt visus to attīstības posmus un saprast savu nozīmi tajos.”

Savu karjeru PharmIdea uzsāku 2014.gadā kā ražošanas vadītāja vietnieks. Šo 10 gadu laikā esmu vairākas reizes mainījis amatus, un kļuvis par ražošanas attīstības nodaļas vadītāju. Mani pienākumi ir nodrošināt ražošanu, risinot ikdienas ražošanas problēmas, uzlabot ražošanas procesu un validēt tos. Vadīt RAN, organizēt darbu, izcelt prioritātes un efektīvi risināt uzdevumus. Manu profesionālo attīstību šo gadu laikā primāri ir devis tas, ka uzņēmums ir ļoti strauji attīstījies, kas prasa no darbiniekiem pielāgošanos ikdienas situācijām, kuras nevar prognozēt, kā arī ātru lēmumu pieņemšanu, kas veicina personisko un profesionālo izaugsmi un attīstību. Šo 10 gadu laikā uzņēmums ir piedzīvojis būtiskas izmaiņas, kļūstot lielākam un atpazīstamākam, ir stabilizējusies ražošana, kas līdztekus dos lielāku stabilitāti visos uzņēmuma departamentos. 10 gadu laikā esmu piedalījies daudzos uzņēmuma projektos, esmu redzējis izaugsmes posmus. Es sapratu savu lomu un savas lomas nozīmi uzņēmuma attīstībā. PharmIdea kultūra un kolektīvs ir ļoti motivēts, pretimnākošs un patīkams, kas motivē mani ar prieku iet uz darbu.

apskati mūsu ražotni

Izej virtuālā ekskursijā un iepazīsti darbu mūsdienīgi un inovatīvi aprīkotajā PharmIdea darba vidē



Uzzini vairāk par mūsu produktiem, pakalpojumiem un karjeras iespējām