Aktualitātes un notikumi

December 20, 2021

PharmIdea atzīts par otro eksportspējīgāko uzņēmumu lielo un vidējo komercsabiedrību grupā Latvijā

Š.g. 16.decembrī konkursā “Eksporta un inovācijas balva 2021” PharmIdea ieguva 2.vietu kategorijā “Eksportspējīgākais komersants” lielo un vidējo komercsabiedrību grupā. Šogad šajā kategorijā dalību bija pieteikuši 46 Latvijas uzņēmumi.

SIA “PharmIdea” valdes loceklis Vitālijs Skrīvelis atzīst, ka godpilnā 2. vieta ir ļoti patīkama, taču aiz muguras ir smags un neatlaidīgs darbs: “Gribu uzsvērt, ka šī atzinība ir visas PharmIdea komandas nopelns. Esam strauji auguši, un šobrīd mūsu produkti sadarbībā ar ārvalstu mārketinga partneriem tiek reģistrēti jau vairāk nekā 60 valstīs. Lai panāktu tādu starptautisko tirgu aptveri, nepieciešams saliedēts komandas darbs, augsta atbildības sajūta, teicamas zināšanas un prasmes ikkatrā jomā, elastīga pieeja, radošums, izturība un neatlaidība.”

 

Konkurss “Eksporta un inovācijas balva” norisinās jau sešpadsmito gadu pēc kārtas. Tajā  tradicionāli tiek godināti uzņēmumi, kuri aizvadītajā gadā bijuši izcili eksportā kā arī radījuši jaunus un inovatīvus produktus vai pakalpojumus. Konkursu  organizē Latvijas investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar LR Ekonomikas ministriju, Latvijas eksportētāju asociāciju “Red Jackets” un finanšu institūciju “Altum”. Šogad balvas tika pasniegtas četrās nominācijās – “Eksportspējīgākais komersants”, “Eksporta jaunpienācējs”, “Eksportspējīgākais jaunais tūrisma produkts” un “Uz zināšanām balstīta inovācija”.