Par mums

SIA "PharmIdea" ir strauji augoša farmaceitiskā kompānija, kas nodarbojas ar pašu izstrādātu sterilo zāļu formu ražošanu un pārdošanu vairāk kā 50 starptautiskajos eksporta tirgos.

Mūsu vīzija

PharmIdea SIA ir vienīgā sterilo zāļu formu ražotne Latvijā, kas nodrošina Labas Ražošanas Prakses standartiem atbilstošu zāļu izstrādi un ražošanu, pielietojot inovatīvu izolatora tehnoloģiju.

PharmIdea SIA galvenie darbības virzieni ir hospitālo, ginekoloģisko un pretvēža medikamentu sterilo zāļu formu izstrāde, ražošana un pārdošana. Mūsu produkti sadarbībā ar ārvalstu mārketinga partneriem tiek reģistrēti vairāk kā 50 valstīs. PharmIdea SIA speciālisti pastāvīgi strādā pie jaunu produktu izstrādes, gada laikā produktu portfelis papildinās ar 2-3 produktiem. Šobrīd PharmIdea galvenie eksporta reģioni ir Eiropas Savienība, Tuvie Austrumi, Krievija, Turcija, Vjetnama, Meksika un citas. Latvijā reģistrēti četri PharmIdea produkti – Atosiban, Bortezomib, Carbetocin un  Zoledronic acid.

Es patiesi lepojos ar PharmIdea komandu, kurā strādā augsti kvalificēti profesionāļi ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi farmācijas nozarē. PharmIdea darbiniekiem ir lieliskas zināšanas Eiropas, Krievijas un citu valstu likumdošanā, unikāla ražošanas pieredze, augsti standarti kvalitātes pārzināšanā un nodrošināšanā, kā arī starptautiska mēroga projektu pieredze, piemēram, sadarbībā ar Vācijas, Francijas, Šveices, Turcijas, Jordānijas, Korejas un citu valstu kompānijām.

Pateicoties mūsu darbinieku profesionalitātei, augstajiem kvalitātes standartiem un pasaules līmeņa inovatīvajām tehnoloģijām, PharmIdea spēj gan nodrošināt pašu izstrādāto injekciju preparātu ražošanu, reģistrāciju un pārdošanu starptautiskajos tirgos, gan arī īstenot ārvalstu farmaceitisko kompāniju pasūtījumus sterilo zāļu izstrādes un ražošanas jomā.

Darbu sākusi PharmIdea SIA jaunā ražošanas līnija, kas ļauj ievērojami palielināt ražošanas jaudu, tādējādi arī produkcijas eksporta apjomus un uzņēmuma darbinieku skaitu. Aicinu farmācijas un ķīmijas nozares speciālistus, kurus vilina jauna pieredze pievienoties PharmIdea SIA kolektīvam.

2016. gada pavasarī “PharmIdea” svinēja 10 gadu jubileju. Esam strauji augoša kompānija, un mūsu izaugsme ir apliecinājums tam, ka farmaceitiskā industrija Latvijā ir pasaules līmenī. Mums ir tādas zināšanas un prasmes, kas ļauj salīdzinoši īsā laikā nostāties līdzās farmācijas gigantiem un veiksmīgi ar tiem konkurēt.

Ar cieņu,

Vitālijs Skrīvelis
Valdes loceklis

Vadība

Valdes priekšsēdētājs
Iskandars Ismagilovs
Valdes loceklis
Vitālijs Skrīvelis
Pārdošanas un mārketinga nodaļas vadītāja
Māra Skrastiņa

Biznesa virzieni

PharmIdea SIA galvenie darbības virzieni ir hospitālo, ginekoloģisko un pretvēža medikamentu sterilo zāļu formu izstrāde, ražošana un pārdošana.

Pakalpojumi:

  1.  Sterilo zāļu, gatavo formu (flakonos) izstrāde
  2.  Sterilo injekciju un liofilizēto zāļu līgumražošana mazās sērijās
  3.  Pētāmo zāļu ražošana un pakošana
  4.  Augstas kvalitātes Zāļu reģistrācijas dokumentu izstrāde saskaņā ar Eiropas komisijas ieteikumiem, produktu reģistrācijai Latvijā un ārvalstīs

PharmIdea sterile ražotne


Virtuālā tūre

Apskatīt tūri